Nasi autorzy

Monika Zajas
Autorka

Mieszkanka małej miejscowości koło Oświęcimia, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.  Ukończyła dwa kierunki: artystyczny i pedagogiczny. Marzycielka z głową pełną pomysłów, szczęśliwa mama i żona.

Zadebiutowała thrillerem psychologicznym „Biała izba”, który wydała pod panieńskim nazwiskiem.

Joanna Bagrij
Autorka

Obdarzona niezwykłą kreatywnością, pierwsze opowiadania pisała już w szkole podstawowej. Postanowiła lepiej poznać świat biznesu – ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie związana z branżą SEO. Głowę wypełnioną ma wieloma pomysłami, które przeradzają się w ciekawe projekty. Miłośniczka wycieczek i wypadów rowerowych. Prowadzi bloga pisarskiego Born to create – https://born-to-create.pl/

Martyna Flemming
Autorka

Nie znalazła jeszcze swojego miejsca na ziemi. Ciągle w drodze. Wiecznie na walizkach. Studiowała taniec i animację kultury. Lubi grać w squasha i włóczyć się samotnie po nieznanych miejscach. Dzień zaczyna od kawy, a kończy dobrym filmem. Miłośniczka wsłuchiwania się w to, co ludzie myślą, a czego nie chcą powiedzieć. I bez przerwy coś zapisuje. Potem powstaje z tego książka.

A. Caligo
Autorka

Dąży do perfekcyjności języka, dąży do traktowania literatury jako zwyczajnej pracy, nie zaś jako tylko pasji. Od dziecka kocha tworzyć  poezję, którą zebrała w tomiku poetyckim Kobieciara, a także felietony, którym obecnie poświęca najwięcej czasu. Publikuje na „Spisku pisarzy”, „Polacy nie gęsi i swoich autorów mają”  oraz jest współautorką bloga „Polki Gorszego Sortu”. Kolekcjonuje zbyt drogie lalki, bawi się w kucharkę klasy A. Dużo marzy, mało gada, a najwięcej na tematy tabu.

A.M. Chaudière
Autorka

Pracuje, pisze doraźne opowiadania erotyczne i sześciusetstronicowe powieści fantasy. Debiutowała w 2013 roku powieścią Niewolnica. Współpracuje z „Szufladą” oraz „Najlepszą Erotyką”, jest także współautorką bloga „Polki Gorszego Sortu”. Kocha herbatę, wyjątkowym uczuciem darzy yerbę; uwielbia kwiaty, najbardziej te, które dostaje od swojej kobiety. Stara się zachwycać każdym dniem, szuka szczegółów, które godne są zapamiętania – w słowie i w albumie. Ma fioła na punkcie poukładanego chaosu.

Agnieszka Monika Polak
Autorka

Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach Gazety Mówionej. Pisała artykuły z dziedziny psychologii motywacyjnej przedstawiające sylwetki silnych osobowości z niepełnosprawnością, osiągające sukcesy w różnych dziedzinach życia. W 2012 roku wydała pierwszą książkę pt. „Mimo wszystko”.

Pracując nad kolejnymi pozycjami, pisała i publikowała krótsze formy literackie. Rok później zadebiutowała poetycko w antologii „Pomocne Słowo. Antologia Odsłona 1”. Jej utwory liryczne zamieszczane były także w prasie krajowej.

Greta Gulsen
Autorka

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na kierunku Terapeuta Zajęciowy. Przygodę z pisaniem rozpoczęła w wieku ośmiu lat z początku traktując jedynie jako hobby. W roku 2012 zadebiutowała w blogosferze, zaś rok 2014 przyniósł pierwsze poważne decyzje dotyczące przyszłości literackiej. Wówczas właśnie zrodził się pomysł zmodyfikowania, rozbudowania, a następnie wydania fanowskiego opowiadania „Operacja Życie” pod zmienionym tytułem ” Jak Feniks z popiołów”. Greta Gulsen to człowiek wielu pasji. Interesuje ją historia, pochłania świat medycyny, ezoteryki i starego kina, fascynuje muzyka Fryderyka Chopina.