Wydawnictwo Czarna Kawa

ul. Sapieżyńska 8 lok. 19
00-215 Warszawa
tel. +48 501 46 71 71

Propozycje wydawnicze:

publikuj@wydawnictwoczarnakawa.pl

 

Najczęściej zadawane pytania

Wybierając tę formę płatności, pieniądze należy wpłacić na konto: 80 1160 2202 0000 0000 4821 0595. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Przelew można wykonać przez Internet, w banku lub na poczcie.

Wybierając tę formę płatności, opłatę za zamówienie należy uiścić gotówką przy odbiorze przesyłki listonoszowi (Poczta Polska) lub kurierowi

Wybierając tę formę płatności, po wysłaniu zamówienia następuje przekierowanie na stronę internetową systemu PayPal, gdzie należy podać dane i zatwierdzić płatność.

Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres wydawnictwoczarnakawa@gmail.com. Adresat otrzyma przesyłkę zapakowaną w ozdobny papier. Do zamówienia nie dołączymy faktury VAT, zostanie ona wysłana na podany adres e-mail kupującego.

W przypadku reklamacji towaru prosimy o niezwłoczne przesłanie Pocztą Polską, listem poleconym,  wadliwego towaru do Księgarni. Firma nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

Do reklamowanego towaru należy dołączyć numer zamówienia wraz z opisem przyczyny reklamacji. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni kalendarzowych.

 

Tak, podatek VAT na książki wynosi 5 %.

Wyślij wiadomość

Fields marked with an * are required